رنگ موهای ترند ۱۴۰۱ + فیلم آموزشی

رنگ مو سال نو
83 / 100

رنگ موهای ترند در سال 1401 . بهار 2022 چه رنگی است؟

من مریم سعیدی مدیر و موسس آموزشگاه آرایشگری مریم سعیدی در این فیلم آموزشی میخواهم درباره رنگ موی ترند سال نو برای شما صحبت کنم.

این فیلم را ببینید:

رنگ موهای ترند در نوروز 1401

تحویل سال در یک ثانیه اتفاق می افتد، اما در همین زمان کم می تواند تغییرات بزرگی در زندگی ما ایجاد کند.
شروع سال جدید همیشه می تواند نوید بخش باشد، اما مهم تر از همه سبک ها و رنگ های جدیدی است که هر ساله مد می شوند. مدل مو، طرح ناخن، رنگ لباس و ترند آرایش و شینیون و حتی رنگ مو نیز در ابتدای هر سال با توجه به فصل، سلیقه و رنگ پوست افراد تعیین می شوند.
اگر می خواهید در سال جدید استایل جدیدی داشته باشید و رنگ موهای خود را بر اساس رنگ موهای ترند ۱۴۰۱ تغییر دهید، با ما همراه باشید.

آموزش آرایش و پیرایش زنانه در تهران

آموزش آرایشگری زنانه
آموزشگاه آرایشگری مریم سعیدی در غرب تهران

آموزش آرایشگری در تهران زیر نظر بهترین اساتید مورد تایید سازمان آموزش فنی و حرفه ای

چند سوال پر تکرار در آموزش آرایشگری زنانه:

آموزش آرایشگری را از کجا شروع کنیم؟

در آموزش به خود سخت نگیرید. از رشته ای که علاقه بیشتری در آن دارید شروع کنید. در غیر اینصورت از رشته آرایش و پیرایش پایه شروع کنید.

هزینه کلاس آرایشگری چقدر هست؟

مراکز آموزش دوره های مراقبت و زیبایی و آرایشگری موظف هستن طبق نرخ مصوب فنی و حرفه ای عمل کنند. نرخ آموزش از ۲۰۰ هزارتومان تا ۵ میلیون تومان نسبت به حرفه ای و مبتدی متغیر هست.
آموزشگاه آرایشگری زنانه
آموزشگاه آرایشگری زنانه در تهران.

دوره آموزش آرایش و پیرایش زنانه

مزیت دوره آرایش و پیرایش این است که با گذراندن این دوره و کسب مدرک فنی حرفه ای می توان اقدام به تاسیس سالن آرایشگری کرد.
در مرحله اول این دوره، اصول اصلی آرایش و پیرایش بیان می شود. این اصول شامل چهره شناسی، رنگ شناسی و پوست شناسی می شود.
هنرجو در این مرحله با تمامی این مباحث آشنا شده و به صورت عملی با این مفاهیم آشنا می شود. با توجه به تغییر مد، لازم است تا هنرجو با آرایش های جدید و مد روز آشنا باشد. طی دوره آرایش و پیرایش، ژورنال های معتبر آرایشی و همچنین صفحات محبوب اینستاگرامی به هنرجو معرفی می شود تا با دنبال کردن این صفحات، همواره با مد روز همراه باشند.

در مرحله بعد، تمامی کارهایی که در آرایش و پیرایش باید انجام شود، توضیح داده می شود. این کارها شامل رنگ و مش مو، پاکسازی صورت، کوتاهی مو، گریم و میکاپ، اصلاح و ابرو، شینیون و مانیکور می شود. در بخش عملی این دوره، هر یک از این کارها بصورت جداگانه تمرین شده و نحوه صحیح انجام هر یک و ترتیب انجام هر یک آموزش داده شده و هنرجو آن را تمرین می کند. تمرین های انجام شده، بر روی انواع فرم های متفاوت چهره انجام می گیرد.

 

نشانی: تهران، خیابان آزادی، چهار راه حبیب الهی، خیابان شهیدان، خیابان دکتر هوشیار، شماره 18، طبقه 2

تلفن: 66058263    66034495

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با سالن (کلیک کنید)
×