رتبه 1 سالن های اکستنشن مژه در تهران + لوکیشن دقیق

اکستنشن مژه در تهران
82 / 100

اکستنشن مژه تاثیرات بسیار زیادی بر روی زیبایی چشم ما دارد و به همین خاطر بسیاری از افراد دنبال انجام اینکار هستند. ما در ادامه مطلب به توضیح کار این سالن اکستنشن مژه در تهران می پردازیم.

مژه های ضخیم و بلند چیزی است که بیشتر افراد دنبال آن هستند اما متاسفانه در برخی موارد افراد از آن برخوردار نمی باشند .به همین خاطر همین شروع به استفاده از درمان های خانگی یا اکستنشن مژه برای بلند کردن مژه ی خود می کنند. اکستنش مژه سریع ترین راه دسترسی به مژه های بلند می باشد، در این روش اکستن به مژه های طبیعی شما چسبانده می شود .این کار سبب می شود تا مژه های شما ضخیم ،بلند و پرپشت به نظر برسد.

لوکیشن و آدرس سالن تمیز اکستنشن مژه

نشانی: تهران، خیابان آزادی، چهار راه حبیب الهی، خیابان شهیدان، خیابان دکتر هوشیار، شماره 18، طبقه 2

تلفن: 66058263    66034495

هزینه اکستنشن مژه در تهران چقدر است؟

هزینه اکستنشن مژه در تهران  به عوامل مختلفی مانند میزان پرپشتی مژه،روش انجام و سالنی که در آن انجام شده است بستگی دارد به طور مثال قیمت کاشت مژه به روش والیوم نسبت یه بقیه روش ها گران تر و هر چقدر مژه ها پرپشت تر باشد قیمت آن افزایش می یابد.

به طور کلی قیمت اکستنشن مژه بین تومان 180000 تا 400000 تومان است برای گرفتن مشاوره و اطلاع دقیق از قیمت می توانید از طریق راه های ارتباطی  گفته شده با ما در ارتباط باشید.

بهترین سالن آموزش اکستنشن مژه در تهران کدام است؟

در سالن ما تمام مراحل اکستنشن مژه به طور کامل با جزئیات توسط استاتید با تجربه به شما آموزش داده می شود تا پس از اتمام دوره به راحتی بتوانید در سالن های معتبر کار کنید و درآمد کسب کنید .توجه داشته باشید کار اکستنشن مزه یک کار بسیار حساس و دقیق می باشد و اگر به جزیات کار توجه نشود ممکن است باعث آسیب رساندن به مژه و چشم افراد شود بنابراین انتخاب یک مدرس خوب در اینزمینه بسیار مهم است  اما شما لازم نیست نگران باشید.زیرا اساتید سالن ما همه با سابقه و دارای مدارک معتبری در این زمینه هستند .

 

انواع مدل های اکستنشن مژه

اکستنشن مژه کلاسیک

اکستنشن مژه در این روش با توجه به حجم موی مشتری انجام می شود .در این روش تراکم مژه کم است و به ازای هر مژه فقط یک مژه را در کنار مژه قرار داده می شود .به همین جهت حجم اکستنشن متناسب با  فرم چشم و مژه ی خود فرد پر می شود و باعث می شود   اکستنشن طبیعی به نظر می رسد.

کاشت والیوم

کاشت والیوم روشی است که در آن دسته ای از اکستنشن ها با ضخامت 0.7 یا 0.9  به مژه ی طبیعی قرد چسبانده می شود. این روش حجم بیشتری نسبت به روش کلاسیک به مژه می دهد .البته نیازمند مهارت بیشتری نسبت به کلاسیک هم می باشد ماندگاری این روش حدودا دو هفته است اما در صورت استفاده از مواد با کیفیت تا 3 یا 4 هفته هم دوام دارد .

اکستنشن مژه در تهران
اکستنشن مژه در تهران

جهت شاهده مدل های بیشتر از اکستنشن مژه می توانید بر روی این لینک کلیک کنید .

مزایا اکستن مژه نسبت به مژه مصنوعی

مژه مصنوعی به راحتی قابل تشخیص است اما اکستنشن به راحتی قابل تشخیص نیست و فرق زیادی با مژه ی اصلی شما ندارد همچنین دوام اکستنشن بهتر است و مدت زمان بیشتری روی مژه شما باقی می ماند.

 

مراقبت های بعد اکستنشن مژه در تهران

  • از پاک کننده های آرایشی چرب و روغنی بر روی چشم های خود استفاده نکنید.
  • بهتر است با صورت روی بالشت نخوابید چون باعث کج شدن مژه ها می شود.
  • پس از کاشت سریع از لنز استفاده نکنید صبر کنید حداقل نصف روز از انجام اکستنشن بگذرد.
  • هر روز با یک برس تمیز مژه ها را برس بکشید تا به هم ریخته نشود.
  • با دست اکستنشن ها را در نیاورید زیرا مژه های اصلی شما هم همراه آن کنده می شود.
  • بهتر ایت از بالشت های ابریشمی یا ساتن اسفاده کنید زیرا اگر بالشت کتان یا نخ باشد باعث ایجاد اصطحکاک و کم شدن عمر اکستنشن شما می شود.
  • از ریمل استفاده نکنید زیرا ریمیل باعث سنگین شدن اکستنشن و ریزش آن می شود.
  • حرارت مستقیم سشوار را به مژه نزنید زیرا حرارت باعث خراب شدن اکستنن می شود.

آیا اکستنشن مژه به مژه ی اصلی آسیب می رساند ؟

اگر از طریق روش اصولی این کار انجام شود هیچ اسیبی به مژه ی شما نمی رسد تنها در یک صورت ممکن است آسیب به شما برسد آن هم این است که به چسب اکستنشن حساسیت داشته باشید .به همین جهت قبل از انجام کار بهتر است چسب را روی پوست خود تست کنید.

رعایت پروتکل های بهداشتی در سالن اکستنشن مژه در تهران

امروزه به دلیل کرونا وقت ها در سالن ما به صورت vip  تنظیم می شوند تا هم وقت مشتریان هدر نرود هم سالن شلوغ نشود.علاوه بر اینکه محیط کار را تمیز می کنیم تمام وسایل کار به طور مرتب تمیز می شوند.همچنین تمام کارکنان در هنگام کار پس از ضدعفونی دست خود از ماسک استفاده می کنند . تمام این کارها برای این انجام می شود تا شما نگران بهداشت سالن نباشید و با خیال راحت وارد آن شوید

بهترین سالن اکستنشن مژه در تهران کدام است؟

همونطور که گفته شد است علاوه بر اینکه ما تمام پروتکل های بهداتی رو رعایت می کنیم کارکنان ما دارای مدرک حرفه ای در زمینه کاشت مژه می باشند و با رعایت تمام نکات به صورت اصولی کاشت مژه شما را انجام میدهند

 

 

 

4/5 - (19 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با سالن (کلیک کنید)
×