آموزش رنگ مو در غرب تهران (0 تا 100 رنگ مو)

آموزش رنگ مو در غرب تهران
83 / 100 امتیاز سئو

آموزش رنگ مو در غرب تهران: زیبایی یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های جامعه امروزی به ‌ویژه در ایران است و به ‌بیان ‌دیگر زیبایی خواسته تمام بانوانی است که به زیبایی اهمیت می‌دهند. مو یکی از مهم‌ترین قسمت‌هایی است که در زیبایی بانوان تأثیرگذار است پس باید به آن بسیار توجه نمود. در این مقاله قصد داریم آموزش رنگ مو را به‌ طور کامل شرح دهیم و بررسی کنیم تفاوت آموزش رنگ مو در غرب تهران با مناطق دیگر در چیست؟

مراحل رنگ کردن مو

شاید فکر کنید رنگ کردن مو کار بسیار ساده‌ای است و شما فقط به مقداری رنگ احتیاج دارید اما باید بدانید قبل از رنگ کردن مو باید به مواردی رسیدگی کنید تا رنگ مو به بهترین شکل تأثیر بگذارد و زیبایی شما دوچندان شود.

 رنگ مو در غرب تهران
آموزش رنگ مو در غرب تهران
  1. قیچی به دست شوید

اولین کاری که قبل از رنگ کردن مو باید انجام شود، قیچی زدن نوک موهایی که دچار موخوره شده است. به‌ علاوه شما می‌توانید قسمت‌های خشک و آسیب‌دیده مو را نیز کوتاه کنید زیرا قسمت‌های خشک و آسیب‌دیده توانایی نگه‌داری رنگ موها رو ندارد و بعد از مدتی قسمت رنگ‌شده، رنگ خود را از دست می‌دهد.

 

  1. رنگ شناسی

مهم‌ترین کار شما تشخیص رنگ‌بندی مناسب برای موی سر هست. در انتخاب رنگ‌بندی باید به مواردی نظیر رنگ پوست و رنگ‌دانه مو بسیار اهمیت داد. رنگ پوست از آنجایی اهمیت می یابد که می‌تواند در انتخاب رنگ مناسب به شما کمک کند، ولی رنگ‌دانه مو بسیار حساس‌تر است زیرا ممکن است در صورت تشخیص اشتباه رنگ که مدنظر شما بوده است بدست نیاید.

به علاوه شما باید رنگ‌های اصلی و رنگ‌های ثانویه را بشناسید زیرا این کار برای ترکیب رنگ بسیار مؤثر است و می‌توان با ترکیب درست این رنگ‌ها باهم یک ترکیب بسیار عالی ساخت. به ‌طور کلی رنگ‌های پایه یا اصلی شامل رنگ آبی، قرمز و زرد می‌شود و رنگ‌های ثانویه نیز شامل رنگ‌های سبز، نارنجی و بنفش می‌شود.

  1. درجه‌بندی رنگ‌ها

به‌علاوه طیف یک رنگ بسیار گسترده است و می‌تواند بسیار روشن یا تیره باشد. برای مشخص کردن درجه‌بندی این طیف رنگی از عدد 1 تا 10 استفاده می‌شود که هر چه به سمت عدد 10 حرکت کنیم رنگ بلوند می‌شود. پس می‌توان نتیجه گرفت تیره‌ترین رنگ در این درجه‌بندی عدد 1 و روشن‌تر رنگ عدد 10 است.

 

  1. انتخاب اکسیدان

اکسیدان یکی از مهم‌ترین قسمت‌های کار است که در صورت انتخاب درست تضمین‌کننده رنگ شدن صحیح موها می‌شود. اکسیدان را می‌توان به این شکل توصیف نمود که اکسیدان به‌عنوان فعال‌کننده رنگ مو است که در ترکیبات رنگی بسیار اهمیت دارد. به ‌علاوه اکسیدان‌ دارای درجه‌بندی هستند که هرچقدر درصد اکسیدان بالا رود رنگ قوی‌تر می‌شود. از مهم‌ترین تفاوت آموزش رنگ مو در غرب تهران با نقاط دیگر می‌توان به طرز بیان اهمیت استفاده از اکسیدان و درجه‌بندی آن اشاره نمود.

 

 

  1. حتما تست حساسیت را انجام دهید

حساسیت نسبت به رنگ مو یکی از شایع‌ترین حساسیت‌ها بین افراد است که بعد از رنگ کردن مو خود را نشان می‌دهد. برای جلوگیری از حساسیت قبل از رنگ کردن مو پشت گوش یا سطح داخلی بازو را با آب و صابون بشورید و مقداری رنگ روی آن بزنید و به مدت 48 ساعت به آن فرصت دهید تا خشک شود، سپس اگر التهابی روی پوست ایجاد نشد شروع به رنگ کردن موها کنید.

 

  1. برای رنگ کردن از کجا شروع کنیم

یکی از موارد مهم برای رنگ کردن مو نقطه‌ای است که باید از آنجا شروع کنید. پس باید در هنگام رنگ کردن به نکاتی توجه کنید که مشخص می‌کند باید رنگ کردن را از کجا شروع کنید. اگر موهای شما سفید و خاکستری نیست باید از قسمت‌های پشت سر و ساقه مو شروع کنید و به شکلی رنگ کنید که مطمئن شوید تمام قسمت‌های مو رنگ شود. البته دقت داشته باشید نباید ریشه‌های مو را رنگ کنید و رنگ تا ریشه مو 2 سانتی‌متر فاصله داشته باشد.

در بالا گفته شد برای موهای غیر سفید و خاکستری باید از از پشت سر به جلو شروع کرد، ولی برای موهای سفید و خاکستری باید به چه شکل عمل نمود؟ برای این موها بهترین کار این است که از جایی که موهای خاکستری و سفید شروع می‌شود شروع به رنگ کردن کنید. یکی دیگر از تفاوت‌های آموزش رنگ مو در غرب تهران با مناطق دیگر، اهمیت دادن به نکات بسیار ریزی این شکلی است.

رنگ مو در غرب تهران
رنگ موی زنانه
  1. آب‌کشی

یکی دیگر از قسمت‌های مهم کار آبکشی موها است و به‌علاوه این قسمت آخر کار است و شما باید به آن بسیار اهمیت دهید. آب‌کشی مو شاید کار بی ‌اهمیتی به نظر برسد. پس برای جلوگیری از ریزش مو حتماً بعد از رنگ کردن مو آن را با آب سرد و یا ولرم آبکشی کنید.

نتیجه‌گیری

رنگ کردن موها یکی از عوامل بسیار تأثیرگذار در زیبایی است که نباید به‌ سادگی از کنار آن عبور کنید. در این مقاله که به آموزش رنگ مو در غرب تهران پرداخته‌شده است شما را با رنگ کردن موها از ابتدا تا انتها راهنمایی می‌کند و نکات بسیار مهمی را توضیح می‌دهد. جهت دریافت مشاوره رایگان و رزرو دوره‌ها می‌توانید با شماره (66058263   66034495)  و یا به آدرس )تهران، خیابان آزادی، چهار راه حبیب الهی، خیابان شهیدان، خیابان دکتر هوشیار، شماره 18، طبقه 2( مراجعه کنید.البته اگر میخواهید با لوکشین به آموزشگاه حجسته بیاید میتوانید به صفحه تماس با ما سایت مراجعه کنید.

باتشکر آکادمی خجسته 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با سالن (کلیک کنید)