بهترین سالن شینیون مو در تهران همراه با امکانات کامل +لوکیشن

85 / 100

کلمه ی شینیون مو جزء اصلاحاتی هست که زیاد شنیده اید. ما در این متن برای انتخاب یک سالن خوب  شینیون مو در تهران به شما کمک می کنیم .

 

شینیون از نظر لغوی به معنی جمع کردن مو در چشت سر و آراستن مو ها است امروزه این مدل مو دارای طرفدارهای بسیار زیادی می باشد و آرایشگر ها سعی می کنند تا با روش های مختلف هنر خود را در انجام این کار نشان دهند.

ابزار های شینیون مو در تهران

ابزارهای شینیون به دو دسته کلی تقسیم می شوند شامل :1 ابزارهای ساده 2- ابزارهای پیشرفته

شنیون ساده مو با ابزارهای ساده  مانند کش مو،تل مو،کلیپس،تور شینیون و ….  که در بیشتر خانه ها پیدا می شود انجام می شود ،اما در سالن ما برای بهتر شدن شینیون ازابزارهای پیشرفته تر مانند تورهای نامرئی،سنجاق مویی،پروتزهای اسفنجی و .. همراه با تکینک  استفاده می کنیم. البته  با توجه به مدل مو های مختلف و گوناگون شینیون برخی اوقات پیش می آید که شما نیاز به استفاده از ابزارهای حرارتی مانند سشوار،اتوی مو و فرکننده مو داشته باشید .

شینیون انواع مختلفی دارد به همین خاطر در آرایشگاه ما توجه به فرم صورت،جنس مو و .. نوع شینیون را انتخاب می کنیم که در پایین مطلب به توضیح برخی از مدل های شینیون  پرداختیم.

مدل های مختلف شینیون مو در تهران

شینیون مو در تهران
شینیون مو در تهران

شینیون موی کوتاه

در بیشتر موارد برای موهای کوتاه، به صورت لایه ای موی مصنوعی اضافه می شود بعد شروع به شینیون می کنیم اما اگر به قدری کوتاه بود که نتوانیم آن کار را انجام دهیم با استفاده از چسب مو شروع به حالت دادن مو می کنیم. این مدل پر کاربرد ترین مدل شینیون می باشد.

شینیون خطی(کاغذی)

این شینیون یکی از پرطرفدار طرین مدل های شینیون است در این روش با استفاده از انگشت ،سنجاق مویی و شانه درشت و اسپری حالت دهنده روی مو خط هایی ایجاد می کنند .ظرافت و زیبایی این شینیون در هنگامی که موها جمع می شود از ویژگی های قابل توجه این شینیون است.البته توجه داشته باشید این شینیون دارای تکنیک های خاصی می باشد که افراد خبره می توانند آن را انجام دهند .این مدل بر روی موهای بلند راحت تر انجام می شود اما با اضافه کردن مو مصنوعی بر روی مو های کوتاه هم می توان انجام داد.

شینیون ساده (اروپایی)

در شینیون ارروپایی تمرکز بر روی زیبایی و سادگی است. در این مدل شینیون، مو در پشت یا یا پایین سر بسته می شود و تا جای ممکن سعی می کنند تا از وسایل اضافی مانند پروتز مو یا موی اضافی استفاده نکنند . اگر می خواهید ظاهری طبیعی و آراسته داشته در مهمانی داشته باشید ما این مدل شینیون را به شما پیشنهاد می کنیم . همچنین افراد دارای مو کوتاه هم می توانند از این مدل شینیون استفاده کننند

شینیون موی باز

شینیون باز یک مدل شینیون مو  پرطرفدار در بین خانم های جوان است.این مدل شینیون یک روش عالی برای حالت دادن  موهای بلند می باشد .همچنین  یک انتخاب عالی برای عروسی و مجالس است و ترکیب این شینیون مو با لباس یقه باز یک ست بسیار عالی می شود .

اگر می خواهید نمونه  بیشتری ازمدل مو شینیون را ببینید  می توانید وارد اینستاگرام ما شوید همچنین نیاز به مشاوره و راهنمایی در این زمینه نیاز دارید می توانید از طریق راه های ارتباطی که در زیر گفته می شود با ما در ازتباط باشید.

به علت کرونا چه اقدامات بهداشتی در سالن شینیون مو در تهران انجام می شود ؟

دیگر لازم نیست نگران پیدا کردن سالن تمیز برای شینیون مو در تهران باشید . در  سالن خجسته ما  به خاطر کرونا وقت ها را به صورت دقیق خصوصی می دهیم تا هم وقت مشتری ها تلف نشود هم سالن خلوت باشد .همچنین وسایل ما به طور مرتب با مواد ضدعفونی کننده تمیز می شوند و کارکنان ما با ماسک کار ها را انجام دهند، بنابر این می توانید با خیال راحت وارد سالن شوید .

هزینه شینیون مو در تهران چقدر است؟

عوامل متلفی بر روی قیمت شینیون مو تاثیر دارد مانند مکان سالن ،تخصص شینیون کارها،مواد و وسایل مصرفی، قد و جنس مو اما به طور کلی بین 50000 تا 250000 تومان می باشد برای اطلاع از قیمت دقیق شینیون مو در تهران  می توانید با شماره های درج شده تماس بگیرید .

بهترین سالن شینیون مو در تهران؟

در این سالن خدمات کامل شینیون مو با تمام امکانات به شما ارائه میشود. آرایشگر های ما با توجه به فرم صورت و جنس موی شما بهترین مدل شینیون را روی صورت شما انجام می دهن .

از کجا می توان بهترین کلاس شینیون مو در تهران را پیدا کرد ؟

شما لازم نیست برای پیدا کردن یک کلاس خوب تلاش زیادی کنید و نگران شوید اساتید ما با داشتن بهترین مدرک ها در این زمینه تمام نکات آموزشی درباره شینیون مو را به شما آموزش می دهند بنابراین  به راحتی می توانید پس از تمام کردن دوره در بهترین سالن های زیبایی کار کنید و درآمد داشته باشید .در ادامه می توانید کار تعدادی از هنرجویان را مشاهده کنید .

لوکیشن و آدرس سالن شینیون مو در تهران

نشانی: تهران، خیابان آزادی، چهار راه حبیب الهی، خیابان شهیدان، خیابان دکتر هوشیار، شماره 18، طبقه 2

تلفن: 66058263    66034495 

نزدیکترین ایستگاه اتوبوس : ایستگاه دانشگاه شریف
نزدیکترین ایستگاه مترو :ایستگاه دکتر حبیب اللهی

4/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس با سالن (کلیک کنید)
×